background

Hakkımızda

US Dry Beans Council

US Dry Beans Council

USDBC,  fasulyenin tüketiminin teşvik edilmesine yönelik ortak hedefe sahip fasulye endüstrisi liderlerinden oluşan bir tanıtım birliğidir.

USDBC, tüketicileri fasulyenin faydaları hakkında bilgilendiriyor; fasulye endüstrisinin sesini duyuruyor ve tüketicilere, sağlık uzmanlarına, alıcılara, tedarikçilere ve medyaya, fasulyenin nefis tadı, besin değerleri, sağlık avantajları ve çeşitliliği konusunda bilgi veriyor.

  • Image
  • Image
  • Image
Image

USDBC'nin Misyonu

USDBC aynı zamanda, ABD ihracatçıları, deniz ötesi ithalatçıları, ABD kuru fasulye sınıfları ve ABD kaynaklı fasulyelerin uluslararası gıda yardımı çalışmalarındaki rolü konularında bilgi kaynağıdır.

USDBC ayrıca, deniz ötesi ithalatçılar, paketleyiciler ve konserveciler için ABD kuru fasulye ihracatı ticaretini daha iyi anlamaları ve irtibatlarını korumaları için yabancı dilde bülten ve diğer yayınlar hazırlıyor.

USDBC misyonunun bir parçası olarak, halk sağlığı kurumlarıyla, araştırma merkezleriyle, üniversitelerle ve tüm tedarik zinciriyle, tohum tedarikçileri ve çiftçilerle, akademisyenlerle, toptancılarla, distribütörlerle ve taşımacılarla işbirliği yapıyor.